Muahhahhhahhaahaaaa! 11 kuud ootamist on ennast lõppeks ära tasunud – jõulukuu on käes. Seekord koos okstest kuusepuuga

20131204-3

Kuidas mul läheb?

Aitäh küsimast, väga hästi!

Ma olen viimase nädala jooksul pununud 15 meetrit kuusevanikuid-ja pärgasid. Õue on riputatud 500 elektriküünlapirini. Oksi on pistetud vaasi ja riputatud lakke. Meisterdatud jõuluehteid ja seotud lipsukesi. Söödud verivorsti ja hapukapsast ning joodud glögi. Küpsetatud piparkooke. Ära vaadatud Harry Potteri a.k.a. kohustusliku detsembrikuise filmikunsti 1. ja 2. osa.

Livin’ the dream, baby. Livin’ the dream! 

20131204-2

Üks jõulukaunistus, mille selleks aastaks valmistasin, oli okstest kuusepuu (stick tree). Kes iganes selle idee välja mõtles, vääriks medalit. Ja pikka pai. Igatahes meie päevinäinud aidauks just ühe sellise lihtsakoelise, ent silmapaistva kaunistuse järele januneski.

Okstest kuusepuu tegemine on lapsemäng. Vaja läheb vaid erineva pikkusega oksi, naelu, haamrit, ehteid-elektriküünlaid külgeriputamiseks ning muudest asjatoimetustest vaba pooltundi. Mõõdulindi ja loodi võib tuppa jätta, silmamõõdust piisab enam kui küll.

20131204-1

Hunnitut ja läbinisti nauditavat jõuluaega Sulle!

About these ads
This entry was posted in Õue, Ilusad asjad, Jõulud. Weihnachten. Noël. Рождество. Bookmark the permalink.

4 Responses to Muahhahhhahhaahaaaa! 11 kuud ootamist on ennast lõppeks ära tasunud – jõulukuu on käes. Seekord koos okstest kuusepuuga

 1. Piret says:

  Ma just jõudsin mõelda, et mul on kuuskedest kõrini, aga tuleb välja, et siiski mitte. Sellist on mul küll otsekohe vaja. Väga äge idee, super teostus ja inspireerivad pildid. See pole esimene kord, kui nakatad mind jõululembusesse:)

 2. Anu says:

  15 meetrit vanikuid! Vau! :) Tahaks ka nii tubli olla!
  See kuusk on tõesti lahe. Tundub, et viimasel ajal on üldse igasugu päriskuuse alternatiivid väga moodi läinud – olgu siis okstest või pulkadest või koguni värvilise teibiga seinale tõmmatud.

  • Maarja says:

   Ehheeee, mulle on need 15 meetrit nagu teraapia. Mulle kohutavalt meeldib küdeva pliidi ees istuda, kõik need värsked ja lõhnavad kuuse- ja kadakaoksad ümber ning siis vaikselt punuda. Õnnis! :)

   Alternatiivkuused on tõesti väga lahedad, praktilised ja neti väljanägemisega. Väikeses linnakorteris vaat, et ainumõeldav lahendus – ei võta palju ruumi, ei aja okkaid ja on loodussõbralik. Ja minu meeldivaks üllatuseks on nendega ka väga mugav õue kaunistada. :)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Change )

Connecting to %s